تسنیم/ مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری از بازگشایی هتل‌های استان با تعهد رعایت پروتکل‌های ‌بهداشتی خبر داد.

مهرداد جوادی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: بعد از تعطیلی هتل‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از اسفند سال گذشته، اکنون با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هتل‌ها بازگشایی شدند.
وی تصریح کرد: هتل‌ها در درخواستی کتبی و ثبت‌نام در سامانه وزارت بهداشت و تایید بازرسان این اداره‌کل در اجرای پروتکل‌های مربوطه، می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تمام اقامتگاه‌های رسمی و نیمه رسمی، زائرسراها، و مهمان‌سراهای ادارات تا زمان تایید ستاد استانی مبارزه با کرونا، تعطیل خواهند بود.
جوادی با تاکید بر لزوم ‌تدبیر دولت برای تامین مواد ضد‌عفونی‌کننده برای هتل‌ها برای جلوگیری از خرید از بازار آزاد و تحمیل بار مالی به آن‌ها، افزود: بازدیدهای اداره‌کل میراث فرهنگی در قالب گشت‌های مشترک روزانه و شبانه با همکاری معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و اداره نظارت بر اماکن عمومی به طور مستمر انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان‌کرد: علاوه بر ضدعفونی مکرر و کامل محیط‌های مختلف هتل‌ها از جمله تمامی اتاق‌ها، غربالگری دقیق میهمانان و کارکنان هتل‌ها، کنترل بهداشت مواد غذایی و آشپزخانه، ضدعفونی مستمر ساختمان هتل و همه تجهیزات و غیره نیز باید مورد توجه قرار گیرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday