میزان/ یک دستگاه خودرو سواری پراید در محدوده شهر ری به علت نامعلومی پس از انحراف از مسیر اصلی خود با جدول‌های حاشیه خیابان برخورد کرد.

بنا به اعلام پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۱۰:۰۲ دقیقه صبح امروز در پی تصادف یک دستگاه خودرو سواری و محبوس شدن راننده در داخل خودرو به آدرس شهر ری، میدان بسیج مستضعفین، شهروندان با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۹ و گروه امداد و نجات ۱۷ را به محل حادثه رهسپار کرد.
اصغر حاجی محرابی، فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در گزارش اولیه خود گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید به علت نامعلومی پس از انحراف از مسیر اصلی خود با جدول‌های حاشیه خیابان برخورد کرده بود که در پی این برخورد راننده خودرو که یک نفر آقای ۵۰ ساله بود از ناحیه صورت و قفسه سینه دچار مصدومیت شده و خودرو نیز دچار نشت بنزین شده بود، لذا آتش‌نشانان ضمن رعایت موارد ایمنی و پس از قطع جریان برق اقدام به رفع نشت سوخت خودرو کرده و با استفاده از ابزار مخصوص نجات اقدام به خارج کردن شخص محبوس شده از داخل خودرو کردند.
این فرمانده آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: نیرو‌های آتش‌نشانی پس از تحویل مصدوم به عوامل اورژانس و ایمن‌سازی محل حادثه، خودرو را به عوامل پلیس راهور تحویل داده و محل حادثه را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاکسازی کردند.
علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran