مهر/ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دامغان با اشاره به کاهش ۸.۴ درصدی واقعه ولادت در این شهرستان طی سال گذشته گفت: سال گذشته ۸۵۰ واقعه ولادت در دامغان ثبت شد.

علیرضا نوچه ناسار، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دامغان با اشاره به کاهش ۸.۴ درصدی واقعه ولادت در این شهرستان طی سال گذشته اظهار داشت: واقعه ولادت در شهرستان دامغان در سال ۹۷ به تعداد ۷۸۷ واقعه بوده که این عدد در سال ۹۸ به ۷۲۱ واقعه رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.
وی با بیان اینکه میانگین سن مادران دامغانی هنگام تولد فرزندان خود در سال گذشته ۲۸ سالگی بوده است، ابراز کرد: دامغان در بحث واقعه ولادت رتبه پنجم استان سمنان را به خود اختصاص داد که علت آن کاهش واقعه ولادت در این شهرستان است.
معاون فرماندار دامغان با بیان اینکه سال گذشته ۵۰۰ واقعه وفات در شهرستان ثبت شد که این عدد نسبت به سال قبل آن از رشد ۳.۶ درصدی برخوردار بوده است، تاکید کرد: میانگین سن فوت‌شدگان سال گذشته در مردان نزدیک به ۶۷ سال و در زنان ۷۳.۵ بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today