باشگاه خبرنگاران/ مسئول روابط عمومی هیئت تیراندازی استان اصفهان گفت: باشگاه‌های تیراندازی پس از پایان ضد عفونی و فراهم سازی شرایط مناسب برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بازگشایی خواهند شد.

نرگس علیزاده، مسئول روابط عمومی هیئت تیراندازی استان اصفهان، با اعلام اینکه باشگاه‌های تیراندازی استان تاکنون موفق به شروع فعالیت خود نشده اند، بیان کرد: بازیکنان این رشته پس از شیوع کرونا، در خانه با سلاح‌های خود تمرینات را پی گرفتند.
وی ادامه داد: تیراندازی اصفهان جایگاه مناسبی در کشور قرار دارد و باوجود نبود بودجه لازم، در دو سال پیاپی توانستیم مقام قهرمان قهرمانان را کسب کنیم.
علیزاده با اشاره به اینکه ۱۵۰۰ تیرانداز در استان اصفهان مشغول به فعالیت هستند، گفت: شهرستان‌های نجف آباد، شهررضا، خمینی شهر، زرین شهر و شاهین شهر، از شهرستان‌های پیشتاز این رشته در استان هستند.
وی ادامه داد: انتظار هیأت تیراندازی از اداره کل ورزش جوانان، این است که به ورزش‌های مدال آور مانند تیراندازی که ۱۱۴ مدال المپیکی و ۱۴۱ مدال جهانی دارد، توجه بیشتری داشته باشند، امکانات گسترده تری را در اختیار ورزشکاران این رشته قرار دهند و راهکاری برای رسیدگی به وضعیت مربیان تیراندازی از لحاظ بیمه وحقوق در نظر گرفته شود.
علیزاده در پایان اشاره کرد: هنوز برنامه‌ای برای شروع مجدد مسابقات تیراندازی در نظر گرفته نشده، ولی جلساتی برای مشخص شدن تکلیف این امر در حال برگزاری است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today