فارس/ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت تعدادی از نیروهای منابع طبیعی در آتش سوزی کوه گهر گچساران خبر داد.

غلام‌حسین حکمتیان اصل، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش‌ها برای مهار آتش‌سوزی مراتع گچساران گفت: در پی آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های کوه گهر شهرستان گچساران تعدادی از مردم محلی برای اطفاء حریق به کمک نیروهای یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان شتافتند.
وی عنوان کرد: در این میان در اثر صعب‌العبور بودن و آتش سوزی بسیار شدید فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی به همراه یکی از نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی استان و تعدادی از نیروهای مردمی، دچار مصدومیت شدید شدند که بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند و هم اکنون هم تحت مداوا هستند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تلاش‌‌های شبانه‌روزی در مهار آتش‌سوزی گچساران از مردم خواست در صورت مشاهده آتش سوزی در عرصه‌های منابع طبیعی موارد را به شماره ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع منابع طبیعی گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today