ایرنا/ رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: از امروز امواج ناپایدار که با خود رگبار پراکنده باران و وزش باد به همراه دارد، مناطق مختلف آذربایجان‌غربی را فرا می‌گیرد.

اردلان محمدپور، رییس اداره هواشناسی مهاباد اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از امروز امواج ناپایدار، مناطقی از استان را فرا گرفته که فعالیت آن در مناطق شمالی استان به صورت رگبار پراکنده باران و در مناطق مرکزی و جنوبی استان به صورت وزش باد به نسبت شدید خواهد بود.
وی افزود: وزش باد در مناطق جنوبی استان که احتمال دارد با پدیده گرد و خاک نیز همراه باشد در بعدازظهرها از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
محمدپور با اشاره به اینکه این وضعیت تا روز جمعه در آذربایجان‌غربی تداوم خواهد داشت، اضافه کرد: در این مدت دمای هوای استان به طور میانگین سه تا چهار درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت.
رییس اداره هواشناسی مهاباد افزود: در شبانه‌روز گذشته اشنویه با دمای هفت درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و پلدشت و مهاباد با حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین شهرهای استان بودند.
وی اضافه کرد: در این مدت دمای هوای ارومیه بین ۱۱ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بود و حداقل دمای هوای مهاباد نیز به ۱۴ درجه سانتی‌گراد رسید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today