باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان گفت: اهالی غیزانیه مطمئن باشند تا ۳ هفته آینده پروژه انتقال آب از شیبان به این بخش وارد مدار می‌شود و بخش عمده مشکلات آن‌ها رفع خواهد شد.

صادق حقیقی پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان اظهار کرد: مسئولیت تامین آب بخش غیزانیه از روز شنبه ۳ خردادماه به شرکت آبفا استان واگذار شد و این قول را به اهالی این بخش می‌دهیم که در موعد ۳ هفته ای تعیین شده، مشکل آب در غیزانیه و مشرحات رفع شود.
او با اشاره به بازدید از پروژه خطوط انتقال آب اشاره کرد و افزود: عملیات تکمیل پروژه از تصفیه خانه شیبان، خطوط انتقال آب در ایستگاه پمپاژ صفیره و همچنین پروژه آبرسانی در دهستان مشرحات همه فعال هستند و در موعد مقرر شده این پروژه به بهره برداری می‌رسد.
حقیقی پور هدف پروژه انتقال آب از شیبان به غیزانیه را آبرسانی به ۳۶ روستای دهستان نزهه و ۷ روستای مشرحات در این بخش عنوان کرد و بیان داشت: خطوط قدیمی انتقال آب درحال حاضر فعال هستند و با طرح کنونی که وارد مدار خواهد شد، مشکلات سایر بخش‌ها رفع می‌شود.
این مقام مسئول به انتقال آب به غیزانیه از تاسیسات کم توله رامهرمز اشاره و اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده و با جداسازی برخی از روستا‌ها از این تاسیسات، بتوانیم آب بیشتری را به روستا‌های انتهای مسیر خطوط لوله آب منتهی به بخش غیزانیه برسانیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today