فارس/ مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز پلمپ و فرد متخلف به مراجع قضایی استان اردبیل معرفی شد.

روزبه مقدم، مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در مرکز شهر اردبیل شناسایی شده بود که طی روزهای گذشته با هماهنگی اداره اماکن نیروی انتظامی پلمب شد.
وی افزود: فرد متخلف به دلیل نداشتن صلاحیت لازم و دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، در امور درمان دخالت می‌کرد که به مراجع قضایی استان معرفی شد.
مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: این شخص متخلف به دلیل فعالیت غیرمجاز در مراکز دندانپزشکی، چندین بار از سوی مراجع مربوطه اخطار دریافت کرده بود.
وی بیان کرد: از عموم همشهریان تقاضا داریم جهت پیشگیری از عواقب و مشکلات جبران‌ناپذیر، از مراجعه به مراکز درمانی غیرمجاز اکیداً خودداری کنند.
مقدم گفت: از مردم استان درخواست داریم در صورت اطلاع از فعالیت واحدهای غیرمجاز درمانی یا دخالت در امور پزشکی توسط افراد فاقد صلاحیت مراتب را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت و درمان گزارش کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today