باشگاه خبرنگاران/ مشاور امور مالیاتی سازمان نظام پزشکی اصفهان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا دو ماه به مهلت قانونی فرستادن اظهارنامه‌های مالیاتی افزوده شده است.

فاضل، مشاور امور مالیاتی سازمان نظام پزشکی اصفهان بیان کرد: مهلت قانونی اظهارنامه‌های مالیاتی تا ۳۱ مردادماه اعلام شده بود، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا دو ماه به مهلت قانونی فرستادن اظهارنامه‌های مالیاتی افزوده شده است.
وی ادامه داد: بنابراین اشخاص حقیقی تا ۳۱ مرداد ماه و اشخاص حقوقی تا پایان شهریور سال جاری می‌توانند اظهارنامه‌های مالیاتی خود را ارسال کنند.
مشاور امور مالیاتی نظام پزشکی اصفهان بیان کرد: به دلیل شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا سازمان امور مالیاتی با هماهنگی سران محترم قوا مهلت‌هایی را برای اعتراض مودیان مالیاتی تمدید کرده است.
فاضل افزود: یک سری از اوراق مالیاتی قطعی هستند که مودیان مکلفند طی مدت ۱۰ روز به سازمان امور مالیاتی مراجعه و به پرداخت آن‌ها اقدام کنند، در غیر اینصورت مشمول بخشیدگی ۱۰۰ درصد جرائم نخواهند شد با توجه به شیوع ویروس کرونا از ۱۲ بهمن ۹۸ به بعد چنانچه برگه قطعی به مودیان ابلاغ شده است مودیان می‌توانند تا پایان خرداد به پرداخت آن اقدام کنند تا مشمول بخشش ۱۰۰ درصد مالیاتی شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today