باشگاه خبرنگاران/ سرپرست مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از نصب شش دستگاه دوربین ثبت تخلف دیگر در زیرگذر‌های سطح شهر یزد خبر داد.

محمد مرزبان، سرپرست مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از نصب شش دستگاه دوربین ثبت تخلف در زیر گذرهای سطح شهر یزد به ارزش ده میلیارد ریال خبر داد و گفت: یکی از مشکلاتی که گریبان گیررانندگی در شهر یزد شده افزایش سرعت رانندگان است.
او با اشاره به فعالیت‌های این مرکز و همکاری تنگاتنگ شهرداری با پلیس راهور و سایر ارگان ها، افزود: در سال جاری نیز مجموع ۵۸ دستگاه دوربین ثبت تخلف دیگر در معابر سطح شهر یزد اضافه خواهد شد.
مرزبان اظهار داشت: در پی مصوبه شورای ترافیک مبنی بر نصب دوربین‌های ثبت تخلف سرعت در زیرگذر‌های آیت الله خاتمی، امام علی(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، حکیمیان و مهدیه، اقدام سریع شهرداری در خصوص اجرای مصوبه به منظور کاهش تصادفات ناشی از سرعت در تقاطعات غیرهمسطح و روند فعالیت آن صورت گرفت.
در پی مصوبه شورای ترافیک مبنی بر نصب دوربین‌های ثبت تخلف سرعت در زیرگذر‌های سطح شهر، محمد رضا عارفی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری از مرکز کنترل ترافیک شهرداری یزد بازدید کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today