پایگاه خبری پلیس/ با هوشیاری و تلاش مأموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان بندر لنگه در بازرسی از یک دستگاه خودرو یک میلیون و 50 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان بندرلنگه در راستای مقابله جدی با پدیده قاچاق روز گذشته حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی در یکی از محورهای فرعی شهرستان به یک دستگاه خودرو وانت نیسان مشکوک شده و جهت بررسی بیشتر دستور ایست صادر کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو یک میلیون و 50 هزار نخ سیگار قاچاق کشف کردند.
سردار جعفری، ارزش این محموله قاچاق کشف شده را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 2 میلیارد و 630 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این عملیات یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان تأکید کرد: پلیس با تمام توان و اقتدار با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی برخورد می کند و عموم شهروندان می توانند در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا و ارز در سطح خرد و کلان از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today