باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: واحد‌های تولیدی ایلام تا پایان امسال از معافیت‌های هزینه گازرسانی استفاده کنند.

عباس شمس اللهی، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: واحد‌های تولیدی استان ایلام که مجهز به سیستم گازکشی نیستند تا پایان امسال فرصت دارند از معافیت هزینه گازکشی برخوردار شوند.
وی از افزایش معافیت گازرسانی به واحد‌های صنعتی و اقتصادی و تولیدی خبر داد و افزود: این معافیت از ۲۴۰ میلیون تومان به ۴۸ هزار دلار به نرخ سامانه نیما افزایش یافته است.
شمس اللهی بیان کرد: سال گذشته گازرسانی به ۱۴۶ واحد تولیدی ایلام به صورت رایگان انجام شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام اظهار کرد: یکی از مهمترین خدمات شرکت گاز استان، تامین گاز جایگاه‌های سی ان جی در استان است که در حال حاضر ۲۲ جایگاه سی ان جی در استان فعال است.
وی با اشاره به اینکه جایگاه‌های سی ان جی در ایلام به شرکت گاز یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بدهی دارند، یادآور شد: خوشبختانه با تعامل‌های بسیار خوب تاکنون گاز هیچکدام از جایگاه‌های سی ان جی استان قطع نشده و بدهی‌ها به روز پرداخت می‌شود.
شمس اللهی اضافه کرد: سال گذشته ۴۴ میلیون متر مکعب گاز از طریق جایگاه‌های سی ان جی استان استفاده شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today