باشگاه خبرنگاران/ استاندار خوزستان در نشست صمیمی با اهالی غیزانیه، از مردم این منطقه به خاطر تاخیر در اجرای پروژه انتقال آب به این بخش و مشکلات بوجود آمده عذرخواهی کرد.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان گفت: امروز نشستی صمیمانه با شیوخ، بزرگان و اهالی بخش غیزانیه برگزار شد و مشکلات این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
او افزود: اهالی بخش غیزانیه، مردمی شریف و نجیب هستند و تلاش می‌کنیم در ۲ الی ۳ فاز پروژه خط لوله انتقال آب از شیبان به این بخش به بهره برداری برسد و مردم بخاطر تاخیر در بهره برداری و بدقولی‌های پیش آمده عذرخواهی می‌کنم.
شریعتی اظهار داشت: در ۱۲ اردیبهشت ماه امسال قول دادیم این پروژه طی ۴۵ روز، پروژه انتقال آب به بهره برداری می‌رسد و آب مورد نیاز غیزانیه و مشرحات را تامین خواهیم کرد، همچنین سعی می‌کنیم عملیات بهسازی و توسعه ۶ کیلومتر باقیمانده از پروژه را از فردا یا پس فردا آغاز نماییم، ضمن اینکه حدود ۵ کیلومتر باقیمانده از خطوط انتقال آب تا اوایل هفته آغاز خواهد شد.
استاندار خوزستان بیان کرد: ۵ کیلومتر خط لوله انتقال آب، در تصمیم گیری‌ها و برنامه ریزی‌های اخیر اضافه شده است، ضمن اینکه مشکلات روستا‌هایی که آب موردنیاز خود را از تاسیسات آب کم توله رامهرمز تامین می‌کنند، انشعاب‌های رامشیر را طی یکماه آینده جداسازی می‌کنیم تا فشار آب این شهرستان و روستا‌های غیزانیه افزایش یابد.

روستا‌های غیزانیه روشن هستند
نماینده عالی دولت در استان خوزستان به رفع مشکل برق روستا‌های غیزانیه اشاره کرد و اذعان داشت: در سال ۹۵ و طی بازدیدی که از روستا‌های این بخش انجام شد، قول رفع مشکل تامین برق را دادیم و درحال حاضر همه منطقه از نعمت برق بهره‌مند هستند و در این زمینه مشکلی ندارند.
او ادامه داد: مدارس کانکسی در این بخش بطور کامل برچیده شده اند و عملیات گازرسانی به همه روستا‌ها آغاز شده و بخشی از آن‌ها گازدار شده اند و عملیات گازرسانی به تعداد باقیمانده نیز درحال انجام است، ضمن اینکه ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی ترمیم شدند، البته مشکلاتی هم در مابقی راه‌های روستایی وجود دارد و سعی می‌کنیم بعد از پایان پروژه آب، پروژه جاده سازی را در دستورکار قرار دهیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today