سلام نو/ جمعی از بازنشستگان صندوق آینده‌ساز به نمایندگی از بازنشستگان هر استان امروز در محوطه وزارت رفاه تجمع کردند.

جمعی از بازنشستگان صندوق آینده‌ساز به نمایندگی از بازنشستگان هر استان امروز در محوطه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع در خیابان آزادی تجمع کردند.
آنها در مورد دلیل اعتراض خود گفتند: با توجه به اینکه از 6 فروردین ماه سال جاری، اساس‌نامه صندوق مورد بازنگری قرار گرفت و توسط رئیس جمهوری به وزیر رفاه ابلاغ شد، انتظار داشتیم که هرچه سریع‌تر اجرا شود.
معترضان افزودند: اهمیت اجرای اساس‌نامه این است که با قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی تنظیم شده است و اجرای سه‌جانبه‌گرایی را مورد تاکید قرار داده است.
آنها با بیان اینکه با اجرای سه‌جانبه‌گرایی نمایندگان بازنشستگان هم می‌توانند در ارکان مدیریتی صندوق برابر بر دیگر گروه‌ها سهم داشته باشند، افزودند: تاکنون این امر محقق نشده بود اما از سال 99 و با تصویب اساس‌نامه جدید و حمایت رئیس جمهوری، انتظار ایجاد تحولاتی را در ارکان مدیریتی صندوق داریم.
در جریان تجمع امروز تعدادی از نمایندگان بازنشستگان برای برگزاری جلسه با وزیر رفاه یا نمایندگان وی وارد ساختمان وزارتخانه شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran