فارس/ رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم حداکثر دما در نقاط مختلف استان طی روزهای آتی را 42 درجه اعلام کرد.

محمدرضا قاضی، رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم با اشاره به‌ پیش‌بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری، در اواخر وقت با وزش باد نسبتا شدید است.
وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 19 درجه و 41 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش‌بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 42 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری در اواخر وقت با وزش باد نسبتا شدید است.
قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.
وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 23 درجه و 41 درجه خواهد بود.
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 19 درجه و 41 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.
قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم‌ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با 18 درجه و منطقه مرکز تحقیقات با 41 درجه بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday