فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از زمین‌گیر شدن قاچاقچیان دو هزار قطعه جوجه بوقلمون بیمار در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اسدالله ناکینی فرمانده انتظامی شهرستان سمنان اظهار کرد: مأموران یگان تکاوری سمنان شب گذشته در طرح ایست و کنترل محورهای مواصلاتی در پلیس راه سمنان-دامغان، دو دستگاه خودروی سواری پژو حامل دو هزار قطعه جوجه بوقلمون بیمار و فاقد مجوز حمل و پروانه بهداشتی را متوقف کردند.
وی بیان کرد: پس از هماهنگی با اداره دامپزشکی شهرستان سمنان، به دلیل بیماری، جوجه‌ها برای معدوم‌سازی به کشتارگاه طیور دلالت شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان سمنان همچنین از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت هزار سی‌سی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ناکینی اظهار کرد: مأموران یگان امداد شهرستان سمنان حین انجام مأموریت به یک دستگاه موتورسیکلت غیرمجاز در یکی از چهارراه‌های این شهرستان برخورد می‌کنند.
وی با بیان اینکه راکب جوان به‌محض مشاهده مأموران قصد متواری شدن از محل را داشت، گفت: در اقدام سریع و غافلگیرانه پلیس، این وسیله نقلیه متوقف می‌شود.
ناکینی به عدم ارائه هرگونه مدرک یا سند قانونی توسط راکب خبر داد و گفت: در بررسی‌های صورت گرفته، مشخص شد این وسیله نقلیه غیرمجاز و قاچاق است.
فرمانده انتظامی شهرستان سمنان گفت: با تمام توان و نیرو مقابل قانون‌شکنان و هرگونه فعالیت خارج از شبکه قانون خواهیم ایستاد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today