باشگاه خبرنگاران/ ستاد مبارزه با کرونای مراغه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به وضعیت حاد ویروس کرونا در این شهرستان، مراسم تشییع و بزرگداشت شهید ستوان سوم تقی بهره‌ور به صورت رسمی و جمعی برگزار نخواهد شد.

در این اطلاعیه، با عرض تسلیت و تبریک شهادت مدافع میهن اسلامی، شهید ستوان سوم تقی بهره ور به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده شهدا، مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان مراغه و همچنین دوستان و همرزمان ایشان، آمده است: با توجه به وضعیت حاد و شیوع کرونا در این شهرستان و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نیز خواست خانواده محترم این شهید معزز و برای رفاه حال شهروندان، تشییع پیکر پاک این شهید به صورت رسمی و جمعی برگزار نمی‌شود.
بر این اساس و با توجه به اجماع نظر مسئولان شهرستانی، مراسمی در شان و منزلت این شهید بزرگوار، پس از فروکش کردن وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان، برگزار و زمان و مکان برگزاری آن نیز به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
گفتنی است؛ مرزبانان هنگ مرزی سردشت بامداد جمعه حین کنترل و پایش نوار مرزی در منطقه «گوریلکه» واقع در ۲۰ کیلومتری این شهرستان با اشرار مسلح درگیر شدند و چند نفر از اشرار را به هلاکت رساندند و سه نفر از مرزبانان غیور هنگ مرزی در این درگیری به شهادت رسیدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today