پایگاه خبری پلیس/ فرمانده پایگاه دریابانی میناب از کشف 3 مشک پلاستیکی حاوی 84 هزار لیتر سوخت قاچاق در خور کرگان این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید کریم پور، فرمانده پایگاه دریابانی میناب اظهار داشت: مرزبانان این شهرستان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت (به وسیله مشک‌های پلاستیکی یا محفظه نگهدارنده) در خور کرگان، بلافاصله برای بررسی موضوع اکیپ گشت دریایی این یگان به محل اعزام شد.
وی افزود: مرزبانان حین گشت زنی در 2 مایلی خور کرگان، شناورهای قاچاقچیان را مشاهده و برای بررسی بیشتر فرمان ایست را صادر کردند.
فرمانده پایگاه دریابانی میناب تصریح کرد: قاچاقچیان که با مشاهده مرزبانان غافلگیر شده بودند، به منظور فرار از چنگال قانون اقدام به بریدن طناب مشک‌های پلاستیکی که به شناورها متصل بوده کردند و از محل متواری شدند.
سرهنگ کریم پور با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد، گفت: ماموران پس از بررسی محل، 3 عدد مشک سوخت حاوی 84 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 252 میلیون ریال کشف کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today