ایرنا/ شهردار شوط گفت: هفته‌بازار این شهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را از دهه دوم خرداد آغاز می‌کند.

رحمان محمدزاده، شهردار شوط اظهار کرد: هفته‌بازار این شهرستان به منظور جلوگیری از هرگونه احتمال شیوع ویروس کرونا در راستای حفظ سلامتی، امنیت روحی و روانی مردم تعطیل شده بود.
وی اضافه کرد: طبق تصمیم جدید، هفته‌بازار و میدان دواب این شهر از دهه دوم خرداد ماه جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و موارد لازمه ابلاغی به فروشندگان و مردم طبق روال قبلی دایر خواهد بود.
محمدزاده با بیان اینکه رعایت الزامات بهداشتی از اولویت‌های اصلی برای بازگشایی این بازار است، ادامه داد: رعایت کامل بهداشت فردی از جمله شست و شوی مرتب دست، استفاده از ماسک و دستکش توسط همه افراد در این مقطع ضروری خواهد بود.
شهردار شوط بیان کرد: مردم بدون ماسک و دستکش نباید به میادین دواب و هفته بازار مراجعه کنند و خودداری از تجمع افراد حین عرضه و فروش دام، رعایت حداقل فاصله یک متری از همدیگر، استفاده از دستگاه کارت خوان برای پرداخت وجه و رعایت اصول بهداشتی در استفاده از کارت خوان ضروری است.
محمدزاده با بیان اینکه از هر گونه کشتار دام و طیور در میدان دواب و هفته بازار جلوگیری می‌شود، اظهار کرد: همچنین از عرضه مواد غذایی به صورت خام و پخته به صورت دوره‌گردی و دست فروشی جلوگیری می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today