باشگاه خبرنگاران/ رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه گفت: این مجتمع امروز یکی از قطب‌های تشخیصی و درمانی غرب کشور است.

سروش رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه با بیان اینکه این مجتمع امروز یکی از قطب‌های تشخیصی و درمانی غرب کشور است، گفت: اکنون روزانه ۲۰ هزار نفر به این مرکز مراجعه می‌کنند و ۲ هزار و ۵۰۰ نفر شامل پزشک، پرستار، کادر درمانی، پشتیبانی و اداری در این مجتمع مشغول ارایه خدمات به مردم هستند.
او یکی از برنامه‌های بیمارستان را تبدیل آن به شهر بیمارستانی عنوان کرد و گفت: مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های لازم شامل امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی متخصص و فوق تخصص برای تبدیل به به شهر بیمارستانی را دارد.
او با بیان اینکه اکنون بسیاری از مسایل تشخیصی درمانی مانند پیوند کلیه، مغز استخوان و عمل‌های جراحی مختلف در این مجتمع انجام می‌شود، افزود: این مجتمع یکی از معدود مجتمع‌های بیمارستانی مطرح در سطح کشور است که علاوه بر استان کرمانشاه به بیماران استان‌های غرب کشور و کشور عراق نیز خدمات درمانی ارایه می‌کند.
او گفت: حدود ۱۵ درصد از بیماران این مجتمع بیماستانی از استان‌های غرب کشور هستند و تعدادی هم از کشور عراق به خصوص مناطق کُردنشین آن به این مجتمع برای امور درمانی مراجعه می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today