ایسنا/ فرماندار مرکز لرستان گفت: خرم‌آباد همچنان در وضعیت هشدار قرار دارد.

جعفر طولابی، فرماندار مرکز لرستان اظهار کرد: با توجه به اینکه خرم‌آباد مرکز استان است و از بقیه شهرستان‌های استان برای برخی امور از جمله اداری به خرم‌آباد می‌آیند، همچنان وضعیت این شهرستان در بحت ویروس کرونا در حالت هشدار است.
وی ادامه داد: اگرچه در روزهای اخیر آمار مبتلایان خرم‌آباد صعودی نبوده اما هنوز کنترل نشده و نیاز است که مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
طولابی در پاسخ به این پرسش که برخی محدودیت‌های خرم‌آباد چه زمانی برداشته می‌شود؟ گفت: ۱۱ خرداد جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا برگزار می‌شود و برای رفع محدویت‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.
فرماندار خرم‌آباد تاکید کرد: در حال حاضر برخی محدودیت‌های برای مردم و مشاغلی که هنوز شروع به کار نکرده‌اند سخت است اما سلامتی اولویت دارد.
وی با تاکید بر اینکه ورود ارباب رجوع بدون ماسک به ادارات شهرستان ممنوع است، اضافه کرد: ادارات نیاز به رعایت یک‌سری الزامات دارند و کارکنان هم باید موارد بهداشتی را رعایت کنند.
طولابی با بیان اینکه بُعد نظارتی بر نحوه اجرای پروتکل‌ها و محدودیت‌ها را همچنان ادامه می‌دهیم، افزود: اکیپ‌های متعددی در سطح شهر بر این امور و فعالیت‌های صنوف نظارت دارند.
فرماندار خرم‌آباد گفت: چون زمان پایان بیماری مشخص نیست نیاز است که مردم همچنان پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today