باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل دفتر جذب سرمایه‌گذاری استانداری فارس از بهره‌برداری بزرگترین مزرعه تولید انرژی خورشیدی در آباده به زودی خبر داد.

هاله فولادفر، مدیرکل دفتر جذب سرمایه‌گذاری استانداری فارس گفت: بزرگترین مزرعه تولید انرژی خورشیدی در آباده به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
فولادفر بیان کرد: این مزرعه خورشیدی بیش از ۴٣١ مگاوات برق تولید خواهد کرد و ١٢ شرکت سرمایه‌گذار نیز نسبت به تجمع سرمایه‌گذاری در قالب این طرح اقدام کرده‌اند.
وی اضافه کرد: طی سال گذشته در استان ١١ طرح سرمایه‌گذاری با بیش از ١٨٢ میلیون دلار به ثبت رسیده، این در حالی است که تنها مزرعه خورشیدی آباده بالغ بر ۶۵٠ میلیون یورو ارزآوری برای استان خواهد داشت.
فولادفر متذکر شد: در راستای جلب ضمانت اجرایی این پروژه از تمامی دستگاه‌های سرمایه‌گذار در این بخش استعلام‌های لازم صورت گرفته است و اصالت تمامی شرکت‌های سرمایه‌گذار تأیید شده است.
مدیرکل دفتر جذب سرمایه‌گذاری استانداری فارس، حجم سرمایه‌گذاری بزرگترین مزرعه خورشیدی کشور را بالغ بر ۶۵٠ میلیون یورو عنوان کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online