پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه زانتیا حامل بیش از 513 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچیستان خبر داد.

سردار عبداله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: در آخرین اقدام اطلاعاتی ماموران مبارزه با موادمخدر استان سمنان، انتقال و جابه جایی محموله ای سنگین از مواد مخدر برای پلیس محرز شد.
وی افزود: در بررسی های تکمیلی ماموران مشخص شد قاچاقچیان با تحویل یک محموله مواد در سیستان و بلوچستان، قصد جابه جایی آن را به پایتخت کشور دارند.
سردار حسنی به اقدام سریع و مسئولانه پلیس استان سمنان در همین راستا اشاره و تصریح کرد: پس از هماهنگی های لازم کنترل محسوس و نامحسوس ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان برای کشف این محموله آغاز شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: خودرو زانتیای سوداگران مرگ با هدایت لحظه به لحظه ماموران انتظامی استان سمنان در محدوده شهرستان ایرانشهر، شناسایی و توقیف شد.
وی از کشف 513 کیلو و 600 گرم تریاک از این خودرو خبر داد و گفت: خودرو مذکور برابر قانون توقیف شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today