پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی کردستان از کشف 5 هزار و 770 عدد انواع قرص و کپسول نایاب ضد سرطان به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال در شهرستان بانه خبر داد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان گفت: با یک سری کار گسترده اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا شهرستان بانه از عبور اتوبوس حامل مقادیر قابل توجهی دارو در محور سقز ـ بانه در ایست و بازرسی شهید غلام الهی این شهرستان مطلع شدند.
وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مأموران مبارزه با کالا قاچاق مشخص شد، افرادی سودجو با قاچاق این داروها، قصد دارند آنها از مرزهای غربی کشور خارج کنند.
سردار آزادی تصریح کرد: پلیس مبارزه با قاچاق کالا پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودرو 5 هزار و 770 عدد انواع قرص و کپسول نایاب ضد سرطان قاچاق را که همگی فاقد مجوز های قانونی بودند را کشف کردند.
فرمانده انتظامی کردستان عنوان کرد: ارزش ریالی داروهای کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک مربوطه بیش از 3 میلیارد ریال برآورد شده است.
وی با اشاره به دستگیری 2 فرد متخلف در این رابطه خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی های تکمیلی به قصد و نیت خود برای انتقال غیرقانونی این داروها به خارج از کشور اعتراف و با تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online