فارس/ استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه آتش سوزی های اخیر تا حدی کنترل شده است البته در خائیز با بروز طوفان دوباره آتش شعله ور شد که همه در حال تلاش برای مهار آن هستند‌.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان با موضوع مقابله با آتش سوزی اظهار کرد: مسوولان به هیچ عنوان نباید همدیگر را متهم نمایند و باید نهایت همکاری را با همدیگر و حتی با مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد داشته باشند.
شریعتی تصریح کرد: خوشبختانه آتش سوزی های اخیر تا حدی کنترل شده است البته در خائیز با بروز طوفان دوباره آتش شعله ور شد که همه در حال تلاش برای مهار آن هستند‌.
استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: برای مهار آتش در خائیز فرمانداران و مدیران در سراسر استان امکانات خود را در حالت آماده باش داشته باشند تا در صورت لزوم این امکانات گسیل شود.
شریعتی عنوان کرد: بر اساس گزارشی که داشتیم خوشبختانه درختان کمتر آسیب دیده اند و اکثرا بوته ها دچار آتش سوزی شده اند.
استاندار خوزستان در پایان بیان کرد: در مناطق روستایی دهیاران در حالت آماده باش باشند و اگر لازم شد امکاناتی در اختیار آنها قرار داده شود. همچنین دادگستری اقدامات جزایی علیه کشاورزانی که مبادرت به آتش سوزی عمدی میکنند را اجرا نماید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today