مهر/ قائم مقام شرکت آبفای استان قزوین، کمبود منابع آبی در استان را جدی عنوان کرد و مدیریت مصرف توسط شهروندان را ضروری دانست.

مهدی حسین خانی، قائم مقام شرکت آبفای استان قزوین اظهار داشت: در پی افزایش دمای هوا و شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، مصارف آب به میزان ۳۵ درصد افزایش یافته به طوری که در برخی مناطق شهر قزوین منجر به افت شدید فشار هستیم.
وی بیان کرد: این در حالی است که به صورت شبانه‌روزی تعداد ۶۴ حلقه چاه در حال فعالیت است و مدیریت شده تا میزان تولید آب کاهش پیدا نکند ولی مصارف مشترکین به شدت افزایش یافته به طوری که سطح مخازن کاهش قابل توجهی داشته است.
حسین خانی تصریح کرد: برای جلوگیری از قطعی آب، از شهروندان انتظار داریم ضمن همکاری با مأموران شرکت آبفا میزان مصرف خود را کاهش داده و مدیریت کنند تا ضمن جلوگیری از قطع آب زمینه برخورداری همه مشترکین از آب آشامیدنی مهیا شود.
وی گفت: همچنین در روز اخیر با توجه به افت فشار، شاهد قطعی آب در برخی نقاط از شهر قزوین بودیم که ضمن عذرخواهی از مشکل پیش‌آمده انتظار داریم برای توزیع عادلانه آب شرب مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند تا سایر مناطق هم بتوانند از نعمت آب شرب برخوردار شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today