باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره تعزیرات حکومتی دامغان با بیان اینکه طی سال گذشته ۵۴ پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در این اداره رسیدگی شده است، گفت: تمام این پرونده‌ها رسیدگی و منجر به صدور رای شده‌اند.

سیدعلی اصغر میرمحمدی، رئیس اداره تعزیرات حکومتی دامغان ضمن بیان اینکه در سال گذشته ۵۴ پرونده حوزه قاچاق در تعزیرات حکومتی دامغان رسیدگی شده است، اظهار کرد: همه این پرونده‌ها به صدور رأی انجامیده که برآورد میزان محکومیت آن‌ها ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است.
وی افزود: در سال گذشته میزان فراوانی پرونده‌ها به ترتیب در حوزه قاچاق چوب، زغال تاغ، دام زنده، کالا‌های صنفی، لوازم آرایشی و بهداشتی و دارویی و کود‌های شیمیایی و سوخت بوده است.
رئیس تعزیرات دامغان با بیان اینکه میزان پرونده‌های وارده قاچاق کالا و ارز طی سال گذشته نسبت به سال ۹۷ افزایش چندانی نداشته است، تاکید کرد: هشت هزار و ۱۰۰ لیتر سوخت قاچاق و یا عرضه خارج از شبکه در این شهرستان طی سال گذشته کشف‌شده است.
میرمحمدی گفت: دامغان به عنوان شهرستان سبز در زمینه قاچاق سوخت است که میزان قاچاق آن درخور توجه نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today