باشگاه خبرنگاران/ سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، موارد جدید مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های لارستان، خنج و اوز را اعلام کرد.

اُسروش، سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به ۱۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در لارستان، اظهار کرد: مجموع کل مبتلایان کووید۱۹ با تعداد موارد جدید از ابتدا تاکنون، به ۱۹۰ مورد رسید.
وی افزود: این ۱۲ مورد جدید مربوط به لار، لطیفی، عمادشهر، منصورآباد و کورده است.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان بیان کرد: پیش از این تعداد مبتلایان به کووید۱۹ در لارستان ۱۷۸ مورد بوده و ۲ نفر فوت شده است.
اُسروش با اشاره به اینکه خنج نیز ۵ مورد مثبت جدید در شبانه‌روز گذشته داشت، اضافه کرد: مجموع کل مبتلایان کرونا با تعداد موارد جدید از ابتدا تاکنون، به ۱۰۶ نفر رسیده است.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان افزود: پیش از این تعداد مبتلایان به کرونا در خنج ۱۰۱ مورد بوده و مورد فوتی نداشته است.
اُسروش تصریح کرد: این ۵ مورد جدید مربوط به شهر خنج و روستای جنگویه است.
وی همچنین با اشاره به اینکه یک مورد مثبت قطعی ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته برای اوز ثبت شد، تصریح کرد: تعداد مبتلایان کرونا با موارد جدید، از ابتدا تاکنون به ۱۳۳ مورد افزایش پیدا کرد.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ادامه داد: این مورد جدید مربوط به بیدشهر است.
وی بیان کرد: پیش از این تعداد مبتلایان به کرونا در اوز ۱۳۲ مورد بوده و یک نفر فوت شده است.
اُسروش اضافه کرد: تعداد بهبودیافتگان ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز به ۲۸۷ مورد افزایش یافت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online