پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای ۶ نفره باند سرقت مسلحانه بانک در عملیات مشترک پلیس ساوه و قم در یکی از روستاهای شهرستان ساوه خبر داد و گفت: اعضای این باند به ۲ فقره سرقت بانک در ساوه و سرقت اخیر طلافروشی در قم اعتراف کردند.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: از سال گذشته با وقوع دو سرقت مسلحانه از دو شعبه بانک در سطح شهرستان ساوه، تحقیقات تخصصی کارآگاهان در پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در چند روز قبل با وقوع سرقت یک طلافروشی در شهرستان قم و با همکاری انجام شده با کارآگاهان پلیس این استان، سرنخ‌هایی از محل مخفیگاه سارقان در یکی از روستاهای شهرستان ساوه به دست آمد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: با حضور تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم و با همکاری کارآگاهان پلیس شهرستان ساوه، مخفیگاه سارقان شناسایی و هر ۶ نفر اعضای این باند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.
مفخمی شهرستانی خاطرنشان کرد:‌ در این عملیات ۳ قبضه سلاح و تعداد ۲۳ عدد فشنگ جنگی در بازرسی از مخفیگاه سارقان کشف و دستگیرشدگان با توجه به نیابت قضائی به استان قم انتقال شدند.
وی اضافه کرد: در مراحل تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس سارقان به سرقت از طلافروشی در استان قم اعتراف کردند که با همکاری اطلاعاتی پلیس ساوه و در ادامه بازجویی‌های پلیس مشخص شد که این افراد در سرقت‌های مسلحانه سال گذشته از دو شعبه بانکی در شهرستان ساوه نیز نقش داشته‌اند.
این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: سرانجام در تکمیل تحقیقات، دستگیرشدگان به دو فقره سرقت مسلحانه بانک در شهرستان ساوه نیز اعتراف کردند که مراحل رسیدگی به پرونده‌های آنان با هماهنگی مرجع قضائی در حال پیگیری است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today