باشگاه خبرنگاران/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در رابطه با برخورد ماموران انتظامی در تجمع دی ماه سال ۹۶ با یک خانم توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: دی ماه سال ۹۶ بود که عده‌ای با تجمع در مقابل یکی از موسسات مالی و اعتباری خواستار دریافت مطالباتشان شدند.
وی افزود: تجمع‌های آن سال مسالمت‌آمیز بود و افراد خواستار رسیدگی به خواسته‌هایشان بودند و از طرفی ماموران انتظامی شهرستان رباط کریم برای برقراری آرامش و تامین امنیت در محل حضور داشتند.
سرپناه در واکنش به اینکه آیا ماموران انتظامی با خانمی که در بین تجمع‌کنندگان حضور داشت، برخورد قهری کردند، تصریح کرد: این موضوع را تکذیب می‌کنم.
وی افزود: پس از انتشار شایعاتی پیرامون این بحث که ماموران انتظامی با تجمع‌کننده‌ای برخورد بد داشته، بلافاصله از فرد مورد نظر دعوت کردیم و از ایشان درخواست کردیم تا در صورت صحت داشتن موضوع، رسما شکایت خود را به ما اعلام کند تا با مامور خاطی برخورد کنیم.
معاون اجتماعی غرب استان تهران اظهار کرد: متاسفانه دشمنان با انتشار دوباره این کلیپ در فضای مجازی سعی دارند وجهه پلیس را بین مردم تخریب و بین هموطنان و ماموران خدوم نیروی انتظامی فاصله بیندازند.
کلیپ فوق مربوط به مصاحبه مسئولان وقت انتظامی غرب استان تهران و شهرستان رباط کریم و افراد حاضر در صحنه است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran