مهر/ معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی گفت: از طریق وزارتخانه‌های مربوط برای رفع مشکلات معوقات کارگری استان اقدام می‌شود و باید همه مطالبات کارگران استان در نیمه اول سال پرداخت شود.

ولی الله حیاتی معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی، خطاب به مدیران استان اظهار کرد: مشکلات کارگران استان با برگزاری جلسات در سطح مدیران اجرایی به طور جدی پیگیری شود.
وی با اشاره به شرایط و مشکلات کنونی حوزه کارگری بیان کرد: سه کارگروه عمرانی و پیمانکاری، امور دستگاه‌های خدماتی و شهرداری‌ها و امور صنایع ذیل کمیسیون کار و کارگری استان تشکیل و موظف به پیگیری و رفع مشکلات این قشر هستند.
معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی با اشاره به عمده مشکلات موجود کارگری در حوزه شرکت‌های دولتی افزود: از طریق وزارتخانه‌های مربوط برای رفع مشکلات معوقات کارگری استان در نیمه اول سال جاری اقدام می‌شود و باید همه مطالبات کارگران استان در نیمه اول سال پرداخت شود.
حیاتی بیان کرد: پیگیری و حل مشکلات جامعه کارگری از اولویت‌های اساسی استان است و باید با سرعت رسیدگی شود لذا اگر می‌خواهیم توسعه اقتصادی روی داده و تولید رونق بگیرد، باید مطالبات جامعه کارگری برای مدیران استان مهم باشد و به آن رسیدگی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today