باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از کسب دو عنوان نایب قهرمانی در رشته ورزشی بوچیا توسط ورزشکاران استان سمنان خبر داد.

مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه مسابقات بوچیا با حضور ۱۶۰ ورزشکار کشور به‌صورت مجازی برگزار شد، گفت: در این مسابقات دو عنوان نایب قهرمانی توسط ورزشکاران سمنان کسب شد.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات ویژه ورزشکاران جانباز و معلول برگزار شد، افزود: ورزشکاران از شهر‌های سمنان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، بجنورد، بیرجند، تبریز، تهران، دامغان، دزفول، رشت، زنجان، شهریار، شیراز، قزوین، قم، کرج، کرمان، مشهد، کرمانشاه، گرگان و یزد در این دوره از مسابقات حضور یافتند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه ورزشکاران با ارسال فیلم‌های خود در چهار کلاس پزشکی در این مسابقات شرکت کردند، اظهار کرد: در بخش بانوان و در کلاس بی سی تو «BC ۲» سحر خزایی از شهریار در جایگاه قهرمانی قرار گرفت.
جانعلی با تأکید بر اینکه ندا غایبی از سمنان بر سکوی دوم ایستاد و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد، تصریح کرد: ساینا صادق پور نیز از ارومیه مقام سوم را کسب کرد و این در حالی است که در بخش آقایان و در کلاس«BC ۳» محمدرضا رسولی از تهران مقام اول قهرمانی، محمدقلی تبار از سمنان مقام دوم و نایب قهرمانی و محمدمهدی جلال پور و ابوالفضل مهدی زاده از کرج مقام سوم را کسب کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today