باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۵۸ نفر دیگر در استان خوزستان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا ویروس در خوزستان و با توجه به افزایش مراکز نمونه در شهر‌های بزرگ به منظور تقویت هرچه بهتر نظام غربالگری در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۵۸ مورد ابتلای قطعی به این ویروس شناسایی شد.
او با بیان اینکه از مجموع ۶۵۸ مبتلا به ویروس کرونا، ۵۲۷ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی تحت درمان قرار دارند و ۱۳۱ بیمار نیز بستری شدند، افزود: با احتساب این تعداد مبتلا، شمار کرونایی‌ها به ۱۵ هزار و ۹۸۸ نفر رسید.
احسان پور با اشاره به اینکه با تلاش‌های مدافعان سلامت مردم، ۱۴ هزار و ۵۹۱ نفر از بیماران بهبود یافته و یا از مراکز درمانی استان ترخیص شدند، اظهار داشت: در حال حاضر ۸۰۲ بیمار در بیمارستان‌های استان تحت درمان هستند و البته ۱۶ نفر از مبتلایان به این بیماری طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست دادند تا تعداد فوت شدگان ناشی از کرونا به ۵۹۵ نفر برسد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today