ایرنا/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ماموران خدمت به مردم و پاسخ به مطالبات آنها را وظیفه خود می‌دانند، امنیت اقشار مختلف را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: متجاوزان با سخت‌ترین و قاطع‌ترین برخوردها روبرو خواهند شد.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: زمانی پلیس می تواند از اقدامات و برنامه های خود راضی باشد که در پس آن بتواند لبخند رضایت را بر لبان مردم نشانده و آن ها از امنیت ایجاد شده اظهار رضایت کنند.
وی با بیان اینکه در گفت و گوی تلفنی که با شهروندان داشته، مطالبات اکثر آنها در حوزه برقراری نظم و امنیت بوده، افزود: اصلی ترین وظیفه پلیس همین موضوع است اما باید بدانیم که مشارکت خود مردم و دیگر دستگاه های اجرایی نیز شرط اساسی برای تحقق این مهم است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: تا زمانی که همه شهروندان یک جامعه خود را در قبال امنیت محیط پیرامونی خود احساس مسوولیت نکنند آن امنیت مطلوب و مورد نظر اتفاق نخواهد افتاد.
سردار جاویدان در عین حال از آمادگی کامل پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه و برخورد قاطعانه با اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و گفت: امروز به اذعان بسیاری از مسافران و شهروندان دیگر استان ها، کرمانشاه یکی از امن ترین نقاط کشور است.
وی با بیان اینکه جرایم مهم و خشن در کرمانشاه کمتر از بسیاری استان های دیگر است، گفت: حداقل جرایم خشن نیز که به اعتقاد ما زیاد و نباید باشد به سرعت در کرمانشاه کشف و مجرمان دستگیر می شوند.
این مقام عالیرتبه انتظامی یادآوری کرد: با تلاش شبانه روزی همکاران در بخش های مختلف انتظامی استان، مجرمان از کمترین امنیت در کرمانشاه برخوردار نبوده و به این نتیجه رسیده اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار می شوند.
سردار جاویدان تصریح کرد: به عنوان نمونه در همین چندماهی که از شیوع کرونا می گذرد ماموران پلیس موفق به دستگیری ده ها نفر شدند که با احتکار کالاهای اساسی و موردنیاز مردم مانند ماسک، دستکش و ژل های ضدعفونی سلامت مردم را با مخاطره مواجه کردند.
وی در پایان گفت: مردم کرمانشاه بدانند پلیس همواره در کنار آنها برای خدمات رسانی در حوزه های مختلف حضور داشته و با تمام توان از امنیت آنها دفاع خواهد کرد.
در این ارتباط، شهروندان کرمانشاهی به صورت مستقیم و تلفنی با سردار جاویدان فرمانده انتظامی کرمانشاه صحبت کرده و مسائل و مشکلات خود در حوزه انتظامی را با بالاترین مقام پلیس استان درمیان گذاشتند.
رییس پلیس آگاهی، رییس بازرسی، رییس پلیس راهور، رییس مرکز گزینش و فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از جمله مسوولان انتظامی بودند که در جلسه ارتباط مستقیم تلفنی سردار جاویدان با مردم حضور داشتند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today