ایرنا/ رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد ۲ خودرو سواری و یک موتورسیکلت در روی پل هفتم اهواز با یکدیگر، موجب پرت شدن موتورسوار از روی پل و مرگ وی شد.

ابراهیم قنبری، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: بعد از ظهر سه‌شنبه یک دستگاه موتورسیکلت با دو خودرو پراید و پژو ۴۰۵ بر روی پل هفتم اهواز با هم برخورد کردند که پس از اطلاع تیم امداد و نجات ایستگاه ۵۵ آتش نشانی به صحنه حادثه اعزام شد.
وی افزود: تیم اعزامی ۱۲۵ با رسیدن در محل حادثه و پس از ایمن سازی محیط، کار برش و امداد و نجات برای خارج کردن ۲ راننده مصدوم پراید و پژو ۴۰۵ که در خودروهای خود گیر کرده بودند را آغاز کرد.
قنبری با اشاره به بررسی همزمان وضعیت موتورسوار که از روی پل هفتم سقوط کرده بود، ادامه داد: تیم دوم با بررسی وضعیت، مرگ موتورسوار را که در ساحل غربی رودخانه کارون و روی خشکی سقوط کرده بود تایید کرد.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بررسی صحنه نشان می‌داد که راکب موتور پس از تصادف و برخورد با گارد کنار پل، از روی پل سقوط کرده که منجر به فوت وی شده است.
وی ادامه داد: رانندگان مصدوم ۲ خودرو نیز پس از خروج از خودرو توسط ماموران ۱۲۵، برای بررسی وضعیت و انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today