پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی ساوه گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی ۳۱ دستگاه خودرو صفرکیلومتر خارجی و تولید داخل که در یک پارکینگ به صورت غیرقانونی احتکار و نگهداری می شد، شناسایی و کشف شد.

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی ساوه در این خصوص اظهار داشت: ارزش این خودروها افزون بر ۳۵ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی افزود: در تداوم طرح های عملیاتی مبارزه با مخلان اقتصادی و با افزایش اشرافیت اطلاعاتی پلیس، ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه در عملیاتی، یک پارکینگ دپو و احتکار خودروهای صفر داخلی و خارجی را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی ساوه گفت:‌ با هماهنگی مرجع قضائی و در بازرسی از این پارکینگ تعداد ۳۱ دستگاه خودرو شامل ۶ دستگاه پراید، ۲ دستگاه پژو پارس، ۲ دستگاه ساندرو، ۲ دستگاه وانت نیسان، ۳ دستگاه برلیانس، ۵ دستگاه ساینا، ۲ دستگاه پژو ۲۰۶، یک دستگاه تیبا ۲، یک دستگاه هایما S۷، یک دستگاه رانا، یک دستگاه وانت پراید، ۲ دستگاه کیا سراتو، ۲ دستگاه اچ سی کراس و یک دستگاه سمند کشف شد.
به گفته او در اجرای این طرح عملیاتی یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ عیسی آبادی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو در زمینه احتکار و قاچاق کالا، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today