باشگاه خبرنگاران/ محور‌های کندوان و هراز به منظور تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها روز جمعه ۱۶ خردادماه یک طرفه می‌شوند.

سرهنگ علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور‌های کندوان و هراز به منظور تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها روز جمعه ۱۶ خردادماه با توجه به اقتضای شرایط ترافیکی یک طرفه می‌شوند.
وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۶ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۷ خردادماه از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت یک طرفه محور هراز
رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۶ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۷ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز و سوادکوه
رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ خردادماه از محور هراز ممنوع است.
وی افزود: تردد تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۷ خردادماه تا ساعت ۲۴ از محور سوادکوه ممنوع است.
رییس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۷ خردادماه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today