فارس/ رئیس دادگستری جاجرم با برگزاری جلسه صیانت از حقوق عامه دستور رفع مشکل کم‌آبی بخش سنخواست طی ۱۵ روز آینده را صادر کرد.

عبدالرضا اکبری، رئیس دادگستری جاجرم با اشاره به ورود دستاه قضایی برای رفع مشکل آب در بخش سنخواست شهرستان جاجرم اظهار کرد: در جلسه شورای صیانت از حقوق عامه شهرستان جاجرم که با موضوع بررسی مشکلات آب شرب روستاهای بخش سنخواست برگزار شد، تعهد شد ظرف ۱۵ روز اداره آبفای شهرستان تمام تأسیسات برای آب‌رسانی به روستاهای بخش سنخواست را به‌کار گیرد تا مشکل کم‌آبی رفع شود.
وی افزود: همچنین مقرر شد بخشدار سنخواست نیز با همکاری و در اختیار گذاشتن ماشین آلات مساعدت داشته باشد تا ظرف ۱۵ روز به‌صورت کامل مشکل کم‌آبی روستاهای بخش سنخواست رفع شود.
رئیس دادگستری جاجرم یادآور شد: در این جلسه دستورانی نیز نسبت به شناسایی چاه‌های غیرمجاز و توقیف آن‌ها صادر شد که اجرایی خواهد شد.
گفتنی است؛ خبرگزاری فارس طی گزارش های متوالی پیگیر کم آبی در روستاهای بخش سنخواست شهرستان جاجرم است تا این مشکل را چندین ساله را بتوان حل کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today