فارس/ سرپرست تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کرمانشاه گفت: تمرینات وزنه‌برداری تیم نیروی زمینی کرمانشاه با دعوت از 17 نفر آغاز شده است.

سجاد شکربیگی سرپرست تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کرمانشاه اظهار داشت: با شروع تمرینات وزنه‌برداری با اجازه ستاد مبارزه با کرونا و فدراسیون با تشکیل کادر فنی تیم، حدود 17 نفر به اردوی تیم نیروی زمینی کرمانشاه دعوت کرده‌ایم.
وی ادامه داد: از بین افراد دعوت شده به اردو، چندین نفر از دعوت‌شدگان قهرمانان کشور و نفرات ملی‌پوش هستند و همچنین تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا از تمام استعدادهای استان نیز استفاده کنیم.
سرپرست تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کرمانشاه در خصوص مسائل مالی این تیم، گفت: در واقع به‌دنبال اسپانسر هستیم تا بتوانیم به ورزشکاران پاداش سکوهای دریافتی را حتما بدیم و از طرفی هدف و برنامه‌ریزی تیم حضور پرقدرت در لیگ و درصورت کسب نتیجه و جذب نفرات دلخواه حضور در مسابقات آسیایی است.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا نام کرمانشاه نیز در نام باشگاه ذکر خواهد شد یا خیر، اضافه کرد: تمامی سعی ما و مجموعه قرارگاه غرب استفاده از تمام ظرفیت‌های استان است و بدلیل حضور تیم در کرمانشاه و به‌خاطر مردم کرمانشاه، تیم با نام نیروی زمینی کرمانشاه در مسابقات حضور پیدا خواهد کرد که سبب سربلندی شهر کرمانشاه است؛ البته از وزنه‌برداران نخبه استان‌های همجوار مثل ایلام. همدان،لرستان و سنندج استفاده می‌کنم.
شکربیگی ادامه داد: قطعا امسال تیم از نظر امکانات رفاهی و لباس‌های ورزشی وضعیت اسکان و تغذیه و پاداش‌ها وضعیت بهتری از سال‌های قبل خواهد داشت و از تمام هیأت‌های وزنه‌برداری کشور تقاضا دارم نفرات خوب را به تیم برای استعدادیابی به ما معرفی کنند.
سرپرست تیم در خصوص کادر فنی تیم، یادآور شد: دو مربی به نام‌های علی قادری مربی درجه اول و حامد نوری از قهرمانان کشور به کادر فنی اضافه شده‌اند و سعی خواهیم کرد در آینده از سایر مربیان خوب استان و کشور استفاده کنیم چرا که انتقال تیم سبب ایجاد انگیزه عجیبی در وزنه‌برداران و جوانان وزنه‌بردارکار استان در شروع تمرینات شده است.
وی با مخاطب قراردادن اهالی ورزش استان، گفت: انتقال این تیم توسط تربیت بدنی نیروی زمینی و با موافقت امیرحیدری صورت گرفته در داخل نیروی زمینی ارتش بوده و خواهشا برخی مسؤولان این انتقال رو بنام کسی مصادره نکنند و چنانچه واقعا قصد کمک به تیم را دارند می‌توانند از لحاظ مالی و تامین امکانات ما را یاری کرده تا شرایط کسب موفقت تیم در کشور و حتی مسابقات آسیایی فراهم شود.
شکربیگی یادآور شد: برای انتقال این تیم تلاش‌ها و سختی‌های زیادی را متحمل شده‌ایم و این انتقال ماحصل اعتماد سرهنگ مرادخانی و دستور امیر حیدری سرافراز و امیر آریانفر و مساعدت‌های مدیریت تربیت بدنی قرارگاه غرب سرهنگ امیری میسر شده است و امیدواریم پس از این از مساعدت‌های هیأت وزنه‌برداری استان نیز بهره‌مند شویم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today