صدا و سیما/ معاون غذاو داروی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: روزانه بیش از پنج هزارماسک بهداشتی در شهرستان جوانرود تولید می‌شود.

قباد محمدی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه صبح امروز درحاشیه بازدیداز کارگاه تولید ماسک شهرستان جوانرود که روزانه بیش از پنج هزار ماسک بهداشتی در این کارگاه تولید می‌شود ضمن تقدیر از تلاش مسئولان این شهرستان افزود: موثر‌ترین وسیله برای پیشگیری از ویروس کرونا ماسک است که خوشبختانه با همت فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و مجموعه مردم و مسئولان شهرستان جوانرود دومین رتبه تولید ماسک استان کرمانشاه به خوداختصاص داده است.
وی با بیان اینکه روزانه بیش از پنج هزار عدد ماسک با نظارت‌های شبکه بهداشت و درمان در شهرستان جوانرود تولید می‌شود اظهارداشت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از طریق شرکت‌های پخش و صدور حواله مازاد بر مصرف تولید ماسک جوانرود دراستان توزیع می‌شود.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه به توقیف تولید ماسک در شهرکرمانشاه اشاره و خاطرنشان کرد: ۱۰ روزی است به دلیل کمبود پارچه تولید ماسک در شهرکرمانشاه متوقف شده است، اما از امروز با تامین پارچه مورد نیاز تولید ماسک در شهر کرمانشاه شروع شده واز روز شنبه با تولید روزانه ۱۰۰ هزار عدد ماسک بهداشتی بین داروخانه‌های استان کرمانشاه توزیع خواهدشد.
محمدی به اختصاص تجهیزات و امکانات بهداشتی به بیمارستان حضرت رسول (ص) شهرستان جوانرود خبرداد و یادآورشد: این امکانات و تجهیزات شامل تجهیزات حفاظت فردی و امکاناتی که در پیشگیری از بیماری کرونا موثر هستند اختصاص می‌یاید.


    

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today