باشگاه خبرنگاران/ طرح ویژه نظارت بر بازار خودرو به منظور جلوگیری از احتکار در استان بوشهر در حال اجراست.

سید حسین حسینی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار خودرو برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و به منظور برخورد قاطع با محتکران خودرو در استان در حال اجراست.
وی افزود: این طرح به منظور ساماندهی بازار خودرو و جلوگیری از قیمت‌های کاذب در قالب گشت‌های مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های مرتبط به صورت جدی و مستمر در دست اجراست.
حسینی از همه صاحبان انبار‌ها، پارکینگ‌های عمومی، مجتمع‌های تجاری، نمایشگاه‌داران اتومبیل و نمایندگی‌های فروش خودرو خواست از پذیرش و نگهداری خودرو‌های بدون پلاک در این مکان‌ها خودداری کنند، زیرا در صورت دیده شدن خودرو‌های بدون پلاک به عنوان دپو و احتکار تلقی می‌شود و برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: هرگونه تحویل خودرو به خریداران مشروط به نصب پلاک بر روی خودرو است و نمایندگی‌ها از تحویل خودروی بدون پلاک و یا تحویل دستی پلاک به خریداران خودداری کنند.
وی بیان کرد: در صورت دیدن دپوی خودرو صفر کیلومتر و بدون پلاک در پارکینگ‌ها و حاشیه شهر موضوع را با شماره ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday