باشگاه خبرنگاران/ رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان از افزایش آمار ابتلا به کرونا به ۹۷ نفر در طی ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد.

محمدرضا نیکبخت، رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان از افزایش آمار ابتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: از ۴۳۹ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۹۷ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.
نیکبخت ظهر چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته در لرستان هیچ مرگی به علت کووید ۱۹ در لرستان نداشته‌ایم.
او با بیان اینکه از ابتدا تا کنون تعداد ۱۶۵ نفر از هم استانی‌ها به علت کووید ۱۹ جان باخته اند، به آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ اشاره کرد و گفت: تا کنون ۲۷۰۷۱ نمونه از بیماران مشکوک به "کووید ۱۹" در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که تعداد ۲۴۱۳۲ نمونه پاسخ داده شده که از این عدد ۴۵۵۰ مورد مثبت و تعداد ۱۹۵۸۲ نمونه منفی اعلام شده است.
رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان با اعلام اینکه تعداد ۲۶ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند، اعلام کرد: از ابتدا تا کنون تعداد ۴۳۵۹ نفر که در لرستان مبتلا به کووید ۱۹ بوده‌اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today