فارس/ رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای بازدید از پروژه‌های مختلف، به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

سیدکاظم موسوی، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل اظهار کرد: محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای بازدید از پروژه‌های ریلی، جاده‌ای و شهرسازی به استان اردبیل سفر خواهد کرد.
وی افزود: پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه یکی از محورهای اصلی این سفر خواهد بود که به همراه دیگر نمایندگان استان اردبیل از این پروژه بازدید خواهد کرد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین بیان کرد: همپنین در این سفر مشکلات راه‌های مواصلاتی استان به‌ویژه اردبیل - سرچم، اردبیل - مغان، خلخال - اسالم، بزرگراه اردبیل - گرمی، بزرگراه پارس‌آباد - سه‌راهی مشگین‌شهر، سرچم - هشتجین، تونل دوم حیران و نیر - سراب مورد بررسی قرار می‌گیرد.
موسوی با اشاره به وضعیت نامطلوب بافت‌های فرسوده و کم‌قوام ساختمانی در استان اردبیل علی‌الخصوص در محلات ۱۳گانه کلانشهر اردبیل، گفت: پیگیری‌های لازم در این موارد لحاظ خواهد شد.
وی با اشاره به پیگیری وضعیت ساخت چند پل غیرهم‌سطح در استان افزود: با توجه به جلسات گذشته‌ای که با وزیر راه و شهرسازی داشته‌ایم، این مسائل به‌صورت اولویت‌دار پیگیری خواهد شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: امیدواریم در راستای اتمام راه‌آهن اردبیل - میانه و نیز کریدور شمال - جنوب از اردبیل به پارس‌آباد مغان، شاهد اقدامات شایسته‌ و قابل توجهی باشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today