فارس/ معاون شهرسازی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: برای متقاضیان فاز سوم (ثبت‌نام پیامکی)، از تاریخ ۱۳ خرداد‌ماه، به صورت گروهی و هدفمند پیامک مراجعه به سامانه ارسال می‌شود.

مسعود شاهین‌فر، معاون شهرسازی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان اظهار کرد: فرآیند ثبت‌نام مسکن اقدام ملی در زنجان در حال انجام است.
معاون شهرسازی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه در مورد متقاضیان فاز سوم (ثبت‌نام پیامکی)، از تاریخ ۱۳ خرداد‌ماه به صورت گروهی و هدفمند پیامک مراجعه به سامانه ارسال می‌شود، اضافه کرد: متقاضیان صرفا پس از دریافت پیامک مذکور به درگاه سامانه مراجعه کرده و اقدام به تکمیل ثبت‌نام خود می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه ضمنا در پیامک ارسالی برای متقاضیان، مهلت کافی برای تکمیل ثبت‌نام نیز اعلام می‌شود، عنوان کرد: پس از تکمیل این مرحله از ثبت‌نام، امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان همه فازهای ثبت‌نام در کارتابل متقاضیان برای آنها فراهم می‌شود که در این زمینه متعاقبا اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.
شاهین‌فر با بیان اینکه به زودی وضعیت متقاضیان فاز دوم برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام مسکن اقدام ملی اعلام می‌شود، بیان کرد: اعلام وضعیت از طریق پیامک انجام می‌شود.
معاون شهرسازی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: افرادی که فاقد شرایط باشند می‌توانند اعتراض خود را در پورتال اعلام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today