ایرنا/ فرمانده انتظامی بوکان گفت: با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان ۱۰ دستگاه خودرو صفر کیلومتر احتکار شده در یک واحد پارکینگ کشف و توقیف شد.

سلیمان حیدری، فرمانده انتظامی بوکان اظهار کرد: این تعداد خودرو در پی گزارش های مردمی مبنی بر دپو خودروهای احتکاری در یک واحد پارکینگ، بلافاصله با هماهنگی‌های قضایی تیم‌هایی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی خودروهای احتکار شده را از نوع «پژو پارس» و صفر کیلومتر، متعلق به یکی از نمایندگی‌های خودرو در این شهرستان اعلام کرد و افزود: مالک یا مالکان این خودروها قصد داشتند تا در فرصت مناسبی با توجه به نوسانات قیمت خودرو آن را روانه بازار کرده و به فروش برسانند.
وی ارزش خودروهای کشف را بیش از ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و پس از دستگیری افراد درگیر در این احتکار به زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.
فرمانده انتظامی بوکان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند تا نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان آن اقدام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today