ایرنا/ فرمانده انتظامی بوکان گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت پاکسازی نقاط آلوده و جمع‌آوری معتادان پرخطر در این شهرستان آغاز شده است.

سرهنگ سلمان حیدری، فرمانده انتظامی بوکان اظهار کرد: این طرح در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و با هدف توسعه احساس امنیت در جامعه با بهره‌گیری حداکثری از توان انتظامی و عملیاتی ماموران این شهرستان با قدرت و جدیت در حال اجرا است.
وی افزود: در اجرای این طرح مناطق آلوده و جرم‌خیز از حضور معتادان متجاهر پاکسازی و با برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی در جامعه برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
فرمانده انتظامی بوکان ادامه داد: با فرارسیدن ایام تابستان و حضور گسترده مردم در بوستان‌ها و اماکن گردشگری، طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در بوستان‌ها، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها افزایش خواهد یافت و پلیس با جدیت بیشتری با متخلفان برخورد می‌کند.
حیدری گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
وی افزود: طی ماه گذشته ۱۳۰ معتاد متجاهر در سطح این شهرستان در راستای جلوگیری از سرقت‌های خُرد جمع‌آوری و به مراکز بازپروری تحویل داده شدند که اجرای این طرح در ماه‌های آینده با شدت بیشتر ادامه پیدا می‌کند.
وی همچنین از اجرای طرح جمع‌آوری خودروهای فاقد پلاک در این شهرستان نیز خبر داد و گفت: با هماهنگی مراجع قضایی طرح جمع‌آوری خودروهای فاقد پلاک در دستور کار پلیس قرار گرفته و در صورت تردد در سطح شهر توقیف و به پارکینگ انتقال خواهند یافت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today