باشگاه خبرنگاران/ فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان از وقوع یک فقره آتش سوزی در دو هکتار از اراضی جنگلی منطقه کلاریز طزره دامغان خبر داد.

سید حسین میرعماد فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان با بیان اینکه برابر گزارش دریافتی به سامانه ۱۵۰۴ اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی در منطقه کلاریز طزره، عوامل یگان حفاظت این اداره همراه با امکانات و تجهیزات امدادی به محل موردنظر اعزام شدند، گفت: دو هکتار از اراضی جنگلی مورد حریق قرار گرفتند که عوامل یگان حفاظت با همکاری شورای اسلامی، دهیاری و اهالی روستای طزره نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.
وی با بیان اینکه عملیات اطفای حریق هم اکنون در حال انجام است، افزود: تا پایان کامل اطفای حریق عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان و دیگر نیرو‌های امدادی حاضر در منطقه حضور خواهند داشت.
فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون نخستین وقوع آتش سوزی در سطح اراضی جنگلی و مرتعی این شهرستان بوده است، تصریح کرد: میزان و برآورد خسارت وارده در پی وقوع آتش سوزی عصر امروز در سطح اراضی جنگلی و مرتعی کلاریز طزره دامغان پس از پایان کامل اطفای حریق از سوی کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اعلام خواهد شد.
میرعماد گفت: از مردم عزیز می‌خواهیم در صورت روئیت وقوع آتش سوزی در سطح اراضی جنگلی و مرتعی مراتب را با تلفن رایگان ۱۵۰۴ اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گزارش کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today