ایرنا/ معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از فردا یکشنبه تا روز سه‌شنبه هفته جاری در مناطق غربی و شمالی خلیج فارس وزش بادهای شمال غربی سبب مواج شدن این مناطق می‌شود که در روز دوشنبه جزایر استان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

کیانوش عارفی معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: در دریای عمان و شرق و جنوب تنگه هرمز نیز روز دوشنبه هفته جاری افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد.
وی توصیه کرد: در مدت یاد شده به ویژه روز دوشنبه، شناورهای سبک و صیادی از رفتن به دریا خودداری کرده و تمهیدات لازم جهت رفت و آمد ایمن سایر شناورها در منطقه صورت گیرد.
کارشناس هواشناسی هرمزگان بیان کرد: در ساعت بعد از ظهر امروز شنبه نیز در ارتفاعات شرقی استان رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق و افزایش لحظه‌ای سرعت باد پیش‌بینی می‌شود.
عارفی گفت: امروز شنبه همچنین در ساعت ابتدایی صبح مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبار محلی و وزش بادهای سطحی پدیده غالب سواحل و جزایر استان خواهد بود.
وی یادآور شد: از نظر دمایی هرمزگان نیز در این هفته، تغییرات دمایی بین یک تا سه درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today