باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر ایلام اجرا شد.

سرهنگ علی جمشیدپور رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام اظهار داشت: در راستای خواسته و مطالبات به حق شهروندان، با استفاده از اکیپ‌های گشت محسوس و نامحسوس و با حضور بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب ایلام، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف برخورد با مزاحمان نوامیس و خودرو‌های متخلف به مرحله اجرا در آمد.
وی افزود: در طول اجرای طرح مذکور با خودرو‌های متخلفی که جرایمی مانند انجام حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی، شیشه دودی، حمل سگ گردانی و باعث جریحه دار کرد عفت عمومی بودند، برخورد شد.
جمشیدپور ادامه داد: نتایج این طرح دستگیری تعداد ۱۲ نفر از اراذل و اوباش و توقیف ۱۰ دستگاه انواع خودرو متخلف بود که حسب دستور مرجع قضایی کلیه خودرو‌ها به پارکینگ انتقال و برای رانندگان و سرنشینان خودرو‌های خاطی قرار مناسب صادر شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام اضافه کرد: پلیس امنیت اخلاقی استان با هدف افزایش احساس امنیت فردی و عمومی در بین شهروندان، سلب فرصت از مجرمان و برخورد قانونی با برهم زنندگان آرامش مردم، اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی را بصورت مستمر و مداوم در دستور کار خود قرار داده است.
وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی و اخلاقی باعث استحکام و پایداری امنیت اخلاقی، نظم و امنیت عمومی خواهد شد و برخورد با مزاحمان نوامیس و هنجارشکنان از اولویت‌های اصلی پلیس امنیت عمومی بوده، به لزوم مشارکت‌های مردمی و تلاش‌های مستمر تمامی یگان‌های اجرایی در این راستا تأکید و از حمایت و پشتیبانی دستگاه محترم قضائی در جهت پیشبرد هرچه مطلوب‌تر اهداف و مأموریت‌های پلیس تقدیر کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today