پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف 120 کیلوگرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مشترک با پلیس یزد، خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی به وسیله یک دستگاه خودروی سواری اقدام به جابه جایی مقدار قابل توجهی مواد مخدر می کنند بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه با تلاش مستمر پلیس محل دقیق تردد این افراد مورد شناسایی قرار گرفت، افزود: با توجه به اینکه خودروی متهم در «ساغند» از توابع استان یزد در حال تردد بود بلافاصله موضوع به پلیس یزد اطلاع و هماهنگی لازم انجام شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه با همکاری پلیس یزد، خودروی مورد نظر شناسایی و متوقف شد، تصریح کرد: در این رابطه یک متهم در عملیات مشترک و غافلگیرانه در ساغند دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد.
سردار مظاهری با تاکید بر اینکه در بازرسی از خودروی متهم 120 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد، تصریح کرد: در همین رابطه یک دستگاه خودروی پژو نیز توقیف که با هماهنگی مقام قضائی به پارکینگ انتقال شد.
وی با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، گفت: عملیات های مشترک فرا استانی نمادی از رشد، بلوغ و بالا بودن سطح تعامل اطلاعاتی به منظور ضربه زدن به باندها و شبکه های مواد مخدر است که به صورت هدفمندی در سطح ناجا در حال اجرا است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today